Fizioterapija tiešsaistē

Ārstējies, neizejot no mājām

Atsevišķi fizioterapijas pakalpojumi attālināti spēj sniegt līdzvērtīgu efektu kā klātienes terapija, taču veiksmīga fizioterapeita un pacienta savstarpēja izpratne attālinātu terapiju spēj padarīt vēl efektīvāku.
Īpaši svarīgi attālināti pakalpojumi ir gadījumos, kad nepieciešams redzēt personu tās ikdienas apstākļos, uzturošas terapijas atbalsta sniegšanai un gadījumos, kad personai nav iespējas saņemt pakalpojumu klātienē.

Tiešsaistē šobrīd nodrošinām šādus pakalpojumus:

  • fizioterapeita konsultācija;
  • individuāla terapijas plāna sastādīšana;
  • individuāla terapija;
  • grupu nodarbības: "Aktīva topošā māmiņa", "Nodarbība stīvajiem", "Kļūsti par SuperSPARmeni"

Kā notiek tiešsaistes vizīte

Pēc vizītes pieteikuma saņemsiet uzaicinājumu pievienoties Skype sarunai noteiktajā laikā.
Konsultācijas laikā pēc jūsu sūdzības uzklausīšanas un cēloņsakarību izvērtēšanas, terapeits var lūgt veikt noteiktas specifiskas kustības un ziņot par simptomiem. Situācijās, kur nepieciešams terapeita pieskāriens, iespēju robežās, ievērojot drošību, terapeits var mutiski norādīt, kur un ko nepieciešams izdarīt.

Individuālas nodarbības laikā terapeits demonstrēs, kas jāveic un komunicēs par jūsu piedzīvotajām izjūtām. Ar video starpniecību fizioterapeits spēs veikt nepieciešamās korekcijas.

Grupu nodarbībā klātienes un tiešsaistes dalībnieku kopējais skaits 3-10 (māmiņu nodarībām 3-8) dalībnieki.

Kas nepieciešams, lai nodrošinātu tiešsaistes vizīti:

  • uz pieteikšanās formā norādīto e-pastu tiks nosūtīta Skype saite, kas būs jāatver pirms vizītes;
  • lai pievienotos nodarbībai, nepieciešama vai nu Skype aplikācija, vai Google Chrome interneta pārlūks (otrajā variantā tev nav noteikti jābūt Skype lietotājam);
  • lai fizioterapeits tevi varētu redzēt, nodrošinies, ka tava ierīce novietota tā, lai esi redzams gan stāvus, gan guļus uz grīdas. Ja grupu nodarbībās atgriezeniskā saite no fizioterapeita tev nav būtiska, vari sevis filmēšanu izslēgt, bet individuālajās nodarbībās filmēšana jāatstāj aktīva;
  • uz pieteikšanās formā norādīto e-pastu saņemsi rēķinu par nodarbību. Šo rēķinu kopā ar maksājuma uzdevumu varēsi iesniegt savam apdrošinātājam vai pievienot savai nākamā gada ienākumu deklarācijai. Ja piesakies tiešsaistes nodarbībai, pieteikšanās formā komentāros norādi arī savu personas kodu.

Ja līdz iepriekšējās dienas plkst. 20:00 grupā nav pieteikušies vismaz 3 apmeklētāji, SPARS fizio patur tiesības atcelt grupas nodarbību, par to paziņojot reģistrētajiem apmeklētājiem līdz attiecīgās dienas plkst. 12:00, izmantojot norādīto kontaktēšanās formātu.