MyFitness sadarbība

SPARS sadarbībā ar sporta klubiem MyFitness piedāvā mūsu pacientiem vēl dinamiskākas iespējas rehabilitācijai!

Neskaitāmi pētījumi pierāda spēka vingrojumu neatsveramo nozīmi dažādu veselības stāvokļu gadījumā un veselības profilaksē. Spēka vingrojumi ir paredzēti ne tikai tiem, kas un gados jauni un aktīvi sporto, bet tie ir tik pat būtiski arī tādām personu grupām, ar kuras sabiedrībā primāri nesaista ar spēka vingrojumu veikšanu: senioriem, ikvienam, kam bijusi trauma un nepieciešams atgriezties dažāda līmeņa aktivitātēs, trauksmes pacientiem, onkoloģijas pacientiem un vēl, un vēl.

Sporta zāles ir brīvi pieejamas lielā laika intervālā un, ja vien ir zināms, kas tajā jādara, ikviens var pats veikt dažādus vingrojumus, uzlabojot savu veselību.

Sadarbībā ar MyFitness ikvienam pacientam ir iespēja kopā ar mūsu fizioterapeitiem doties uz sporta zāli, kurā fizioterapeits palīdzēs ar konkrētam pacientam aktuālāko:

  • nonākot savā rehabilitācijā līdz intensīvu spēka vingrojumu nepieciešamībai, apmācīt pacientu veikt konkrētus uzdevumus, izmantojot sporta zālē pieejamo aprīkojumu (piemēram, pēc pleca vai ceļa locītavas operācijas);
  • plānojot apmeklēt sporta zāli, apmācīt korektu vingrojumu tehnikas izpildi (t.sk. ja ar sporta zāli esat uz TU, jo dažreiz, piemēram plecs nejūtas īsti labi kāda konkrēta vingrojuma veikšanā);
  • profilaktisku vingrojumu programmas sastādīšanu.

Par sporta zāles apmeklējumu netiek prasīta atsevišķa samaksa. Iesakām šo iespēju izmantot Dominas filiālē, bet, ar terapeitu atsevišķi par to vienojoties, iespējams izmantot arī citas MyFitness sporta zāles.

Šobrīd akcija spēkā līdz oktobra beigām un pieejama ierobežotā skaitā, tādēļ nenokavē savu iespēju un piesakies pie sava fizioterapeita

SPARS paplašināšanās

Mēs kļūstam stiprāki, apvienojot pieredzi un možumu, prātu un enerģiju, “Sparu” un “Labu Praksi”- divas fizioterapijas klīnikas, saglabājot mūsu kopīgās vērtības, kur ikviens pacients ir vissvarīgākais, sniedzot terapiju tieši viņam būtisko mērķu sasniegšanā, izmantojot pārbaudītas, efektīvas un drošas terapijas metodes. Ar kopīgiem spēkiem un jaunu sparu turpmāk nodrošināsim vienlīdz kvalitatīvu fizioterapijas pakalpojumu ABĀS DAUGAVAS PUSĒS‼️
No 2022.gada 14.februāra meklē mūs ar vienotu nosaukumu Fizioterapijas klīnika “SPARS”. Mūsu speciālisti nemainās, bet turpmāk pacientiem būs iespēja izvēlēties, kurā Rīgas pusē ērtāk saņemt fizioterapijas pakalpojumu.
“Laba Prakse” kā fizioterapijas klīnika ir darbojusies jau vairāk kā 10 gadus un vienmēr ir turējusi augstākos standartus fizioterapijas kvalitātē gan darbā ar pacientiem, gan iesaistoties pētniecībā un nozares kopējā attīstībā. “SPARS” ir jauns un dinamisks uzņēmums, kas pārstāv tādas pašas vērtības, pacientu un viņa mērķus apzinoties kā svarīgāko. Jau līdz šim abiem uzņēmumiem bijusi savstarpējā uzticēšanās un nepieciešamības gadījumā pacientiem ieteikts vērsties pie kāda no terapeitiem otrā klīnikā. Oficiāli apvienojoties, galvenie ieguvēji ir mūsu pacienti- ne tikai fiziskās pieejamības ziņā, bet arī no terapeitu savstarpējās izglītošanās un pieredzes apmaiņas.
Mēs nekautrējamies teikt, ka šobrīd kļūstam par, iespējams, labāko ambulatoro fizioterapijas klīniku Rīgā.

Ja grūti iemigt, ir risinājumi

Šajos laikos sākt rakstu ar teikumu, ka mēs paši tikai daļēji kontrolējam savu dzīvi, būtu neprāts. Bet laikam par vēlu. Šoreiz gan stāsts ne par to, kurš un kā cilvēci cenšas kontrolēt un regulēt no ārpuses, lai potenciāli gūtu kādu labumu sev, bet par mūsos katrā esošo pulksteni. Uzreiz gan jāmin, ka tas nelīdzinās ierastajiem ar ciparnīcām.

Read More

Epidemioloģiskā drošība mūsu klīnikā

Uzmanību!
Balstoties uz pieņemtajiem MK noteikumu grozījumiem par epidemioloģisko drošību ambulatorās ārstniecības iestādēs, šobrīd klātienē pieņemam:
🟢 pacientus ar covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
🟡 pacientus ar negatīvu covid19 testu;
🟡 bērnus 72h laikā pēc testa veikšanas mācību iestādē, ja tā rezultāts ir negatīvs;
🔴 pārējos pacientus konsultējam attālināti.

Kā cilvēkam gados iegūt vairāk spēku un enerģiju

Vecvecāki pēdējā laikā kļuvuši vājāki. Ko darīt?  Šis jautājums, lai arī pirmajā acu uzmetienā šķiet vienkāršs kā āmurs, patiesībā ir sevī ietver daudzas dažādas šķautnes un nav atbildams vienā teikumā. Vienmēr jau mēles galā ir bravūrīgais sauklis - vienkārši vajag darīt! Tomēr dzīve parāda, ka ir savi zemūdens akmeņi.

Read More

Kādēļ atpūsties? Kad “mazāk” ir “vairāk”

Tikpat svarīgi, kā ievērot PVO rekomendācijas par fiziskajām aktivitātēm, apmeklēt sporta treniņus, jo komanda ar Tevi rēķinās, un cītīgi pildīt fizioterapeita uzdotos mājas vingrojumus, ir arī atpūsties. Cik bieži mēs internetā meklējam informāciju par to, cik daudz un kad nepieciešams iepauzēt un atpūsties, un kāda atpūta dos labākos rezultātus? Par to vai iespējams “mazāk” padarīt par “vairāk”, šomēnes stāsta fizioterapeite Sandija.

Read More

Uzlabo savu spēka potenciālu stiepjoties

Cilvēkus var iedalīt divās grupās- tie, kam patīk stiepties un tie, kam tas ne tuvu nepatīk. Turklāt liela daļa no tiem, kam nepatīk nereti vēl pirms jautājuma uzdošanas saka "es zinu, ka grēkoju nestiepjoties", un otri, parādot savu apzinīgumu, teic "es izstiepjos gan pirms, gan pēc treniņa". Un kā tad ir- stiepties vai nē? Ja jau tas nemaz nepatīk- vajag vai nevajag? Par to tālāk šajā rakstā.

Read More