Izglītība
Ar tēmu par reimatoīdā artrīta pacientu līdzestību ilgstošas ambulatoras fizioterapijas laikā 2020.gadā Rīgas Stradiņa Universitātē ieguvusi fizioterapeita pamatizglītību un 2022.gadā arī akadēmisko maģistra grādu, aizstāvot savu noslēguma darbu par attālinātas fizioterapijas iespējamajiem ieguvumiem personām ar Parkinsona slimību.

Darba pieredze
Savas praktiskās darba gaitas uzsākusi, palīdzot skrējējiem atgūties pēc garo distanču sacensībām un strādājusi kā sporta trenere bērnu un jauniešu sporta studijā “Vingrs”. Līdz ar bakalaura grāda iegūšanu kā fizioterapeite strādā “Rīgas Veselības centrā” un Spara komandai pievienojusies 2023.gadā.

Lauras profesionālā interese ir bērnu fizioterapija un pie viņas var vērsties ar dažādām pediatrijas tēmām, sākot jau no vismazākajiem zīdaiņiem. Ņemot vērā Lauras personīgās īpašības un diplomdarbu tēmas, Laura lieliski spēj veicināt pacienta līdzdalību terapijas procesā, kas ir jo īpaši svarīgi, lai terapijas efekts būtu ilgtermiņā noturīgs.

Profesionālā attīstība
Laura turpina savu profesionālo attīstību, iegūstot pēc diploma izglītību, apmeklējot kursus, seminārus, kā arī uzstājusies starptautiskā konferencē ar stenda ziņojumu.

vieslektore šobrīd strādā arī Daugavpils Universitātes bakalaura studiju programmā “Fizioterapija”, kā arī vada klīniskas prakses RSU fizioterapijas studentiem.

Valdes locekle Latvijas Fizioterapeitu asociācijas apakšgrupā “Pediatrija”.

Pieņemšanas vieta
Pārdaugavas filiāle