Mājas vizīte paredzēta īsi pēc bērniņa piedzimšanas, kad jaunajiem vecākiem vēl jāsarod ar citu dzīves ritmu, bet palīdzība ir nepieciešama.

Mājas vizītē fizioterapeits iemācīs bērniņa aprūpē iesaistītajiem pareizu handlingu. Handlinga apmācība ietver praktiskus padomus, kā pareizi celt, turēt, ģērbt, guldināt un barot mazuli. Par handlinga nozīmi vairāk var uzzināt šeit.

Bērniņiem no 3 mēnešu vecuma, var pieteikt arī fizioterapeita konsultāciju, kuras laikā tiks izvērtēta jūsu bērna psihomotorā attīstība, novērtēts muskuļu tonuss un fizioloģiskie refleksi, to atbilstība bērna vecumposmam. Vairāk par konsultāciju zīdaiņiem var uzzināt šeit.

Savukārt jaunajai māmiņai fizioterapeits sniegs padomus, kā atjaunoties pēc dzemdībām efektīvi un saudzīgi. Jau pirmajās stundās pēc dzemdībām vai ķeizargrieziena nepieciešams aktivizēt muskuļus, kas veiksmīgi palīdzēs nostabilizēt iegurni, mugurkaula jostas daļu, izvairīties no urīna nesaturēšanas un pakāpeniski uzlabot seksuālo funkciju. Lai gan var šķist, ka jāpaiet ilgākam laikam, lai pievērstos muskuļu aktivizēšanai, ik dienas tiek veiktas aktivitātes bērna aprūpei un mājas soļa veikšanai, kas ļoti aktīvi nodarbina ķermeni. Ieviešot fizioterapeita padomus un vingrojumus, ikdienas aktivitātes var kļūt daudz patīkamākas, bez sāpēm, bez urīna nesaturēšanas epizodēm.

Pakalpojums pieejams tikai Rīgā, šobrīd Daugavas labajā krastā.

Pakalpojuma izmaksas:
handlinga apmācība vai konsultācija zīdainim: 60 eur;
konsultācija jaunajai māmiņai: 70 eur;
handlinga apmācība vai konsultācija zīdainim + konsultācija jaunajai māmiņai: 80 eur

Tāpat kā jebkuram no mūsu pakalpojumumiem, mūsu izsniegtās maksājumu kvītis var iesniegt savam apdrošinātājam vai pievienot ikgadējai deklarācijai.

Pakalpojumam pieteikties iespējams šeit, izvēloties mājas vizīti un sev vēlamo pakalpojumu.